ERJ-1TNF4301U
MFR.Part #
ERJ-1TNF4301U
JLCPCB Part #
C4095387
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS