ERJ-1TNF4123U
MFR.Part #
ERJ-1TNF4123U
JLCPCB Part #
C2147963
Description
-55℃~+155℃ 1W 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS