ERJ-1TNF4121U
MFR.Part #
ERJ-1TNF4121U
JLCPCB Part #
C2148055
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS