ERJ-1TNF4023U
MFR.Part #
ERJ-1TNF4023U
JLCPCB Part #
C2081439
Description
-55℃~+155℃ 1W 402kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS