ERJ-1TNF3401U
MFR.Part #
ERJ-1TNF3401U
JLCPCB Part #
C2148075
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.4kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS