ERJ-1TNF3323U
MFR.Part #
ERJ-1TNF3323U
JLCPCB Part #
C3984645
Description
-55℃~+155℃ 1W 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS