ERJ-1TNF31R6U
MFR.Part #
ERJ-1TNF31R6U
JLCPCB Part #
C2147430
Description
-55℃~+155℃ 1W 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS