ERJ-1TNF30R9U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1TNF30R9U
JLCPCB Part #
C2088868
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS