ERJ-1TNF30R1U
MFR.Part #
ERJ-1TNF30R1U
JLCPCB Part #
C4248056
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS