ERJ-1TNF3013U
MFR.Part #
ERJ-1TNF3013U
JLCPCB Part #
C2147956
Description
-55℃~+155℃ 1W 301kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS