ERJ-1TNF2943U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2943U
JLCPCB Part #
C3934616
Description
-55℃~+155℃ 1W 294kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS