ERJ-1TNF2741U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2741U
JLCPCB Part #
C4094669
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS