ERJ-1TNF2701U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2701U
JLCPCB Part #
C4222231
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS