ERJ-1TNF2671U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2671U
JLCPCB Part #
C2078936
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.67kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS