ERJ-1TNF2553U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2553U
JLCPCB Part #
C2082868
Description
-55℃~+155℃ 1W 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS