ERJ-1TNF2491U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2491U
JLCPCB Part #
C2147933
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS