ERJ-1TNF2400U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2400U
JLCPCB Part #
C4032440
Description
-55℃~+155℃ 1W 240Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS