ERJ-1TNF2370U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2370U
JLCPCB Part #
C2088925
Description
-55℃~+155℃ 1W 237Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS