ERJ-1TNF2261U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2261U
JLCPCB Part #
C2078887
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.26kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS