ERJ-1TNF2260U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2260U
JLCPCB Part #
C4236932
Description
-55℃~+155℃ 1W 226Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS