ERJ-1TNF2212U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2212U
JLCPCB Part #
C2148044
Description
-55℃~+155℃ 1W 22.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS