ERJ-1TNF2210U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2210U
JLCPCB Part #
C4271407
Description
-55℃~+155℃ 1W 221Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS