ERJ-1TNF21R0U
MFR.Part #
ERJ-1TNF21R0U
JLCPCB Part #
C2079234
Description
-55℃~+155℃ 1W 21Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS