ERJ-1TNF2102U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2102U
JLCPCB Part #
C2089631
Description
-55℃~+155℃ 1W 21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS