ERJ-1TNF2050U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2050U
JLCPCB Part #
C2147411
Description
-55℃~+155℃ 1W 205Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS