ERJ-1TNF1962U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1962U
JLCPCB Part #
C2148052
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS