ERJ-1TNF1911U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1911U
JLCPCB Part #
C2078890
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS