ERJ-1TNF18R7U
MFR.Part #
ERJ-1TNF18R7U
JLCPCB Part #
C2147497
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS