ERJ-1TNF1822U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1822U
JLCPCB Part #
C2093628
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS