ERJ-1TNF1803U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1803U
JLCPCB Part #
C2147938
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS