ERJ-1TNF1780U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1780U
JLCPCB Part #
C2080603
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS