ERJ-1TNF16R2U
MFR.Part #
ERJ-1TNF16R2U
JLCPCB Part #
C2088576
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS