ERJ-1TNF1621U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1621U
JLCPCB Part #
C2078901
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS