ERJ-1TNF14R0U
MFR.Part #
ERJ-1TNF14R0U
JLCPCB Part #
C4038976
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS