ERJ-1TNF1403U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1403U
JLCPCB Part #
C3932705
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS