ERJ-1TNF13R3U
MFR.Part #
ERJ-1TNF13R3U
JLCPCB Part #
C2147438
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS