ERJ-1TNF13R0U
MFR.Part #
ERJ-1TNF13R0U
JLCPCB Part #
C3980761
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS