ERJ-1TNF1372U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1372U
JLCPCB Part #
C2078860
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS