ERJ-1TNF1370U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1370U
JLCPCB Part #
C2078959
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS