ERJ-1TNF1272U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1272U
JLCPCB Part #
C1356961
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS