ERJ-1TNF1243U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1243U
JLCPCB Part #
C4277177
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS