ERJ-1TNF1240U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1240U
JLCPCB Part #
C4076164
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS