ERJ-1TNF1101U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1101U
JLCPCB Part #
C4237132
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS