ERJ-1TNF10R2U
MFR.Part #
ERJ-1TNF10R2U
JLCPCB Part #
C2147450
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS