ERJ-1TNF1073U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1073U
JLCPCB Part #
C2147960
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS