ERJ-1TNF1072U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1TNF1072U
JLCPCB Part #
C2148993
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS