ERJ-1TNF1023U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1TNF1023U
JLCPCB Part #
C2147965
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS