ERJ-1RHD9101C
MFR.Part #
ERJ-1RHD9101C
JLCPCB Part #
C20022981
Description
-55℃~+125℃ 50mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS