ERJ-1RHD5603C
MFR.Part #
ERJ-1RHD5603C
JLCPCB Part #
C20022967
Description
-55℃~+125℃ 50mW 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS