ERJ-1RHD5602C
MFR.Part #
ERJ-1RHD5602C
JLCPCB Part #
C20022966
Description
-55℃~+125℃ 50mW 56kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS